Чому саме ми?

Хочете отримати унікальний досвід роботи в Польщі, Німеччині або Фінляндії та інших країнах? Ми ведемо набір фахівців в найрізноманітніших сферах – виберіть відповідне для вас пропозицію.

Наша компанія з радістю допоможе тим, хто готовий розвиватися як професіонал і отримувати новий досвід!

УСПІШНА КОММУНИКАЦИЯ

Ми маємо зв’язки з кращими роботодавцями по всій Європі.

НАШІ ЦІЛІ

Ваше надежное трудоустройство – наш приоритет.

ПОДДЕРЖКА

Оперативно ответим на все вопросы.

НАДЕЖНОСТЬ

Мы помогли многим найти успешную работу.

ВАКАНСІЇ МІСЯЦЯ
СВЕЖИЕ ВАКАНСИИ
РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Робота в Польщі для українців: легальне працевлаштування

Робота в Польщі – можливість заробити, поліпшити свій добробут для тих, хто все ще в пошуку високооплачуваної роботи в Україні. Багато поляків їдуть на роботу в інші країни Європи, тому в їхній країні є великий недолік професіоналів в різних галузях промисловості, сільського господарства.

Протягом 2017 офіційно на заробітки в Польщу виїхали понад 360 000 українців. Наших співвітчизників пошук роботи в цій країні приваблює через досить хороший рівень оплати і гідні умови праці. Однак, щоб не виникло питань при оформленні на роботу, потрібно детально вивчити етапи працевлаштування, дізнатися, як отримати запрошення на роботу, уточнити які бувають типи робочих віз.

З чого почати пошук роботи в Польщі

Варто відзначити, що існує легальне і нелегальне працевлаштування. Нелегальна робота в Польщі для українців, це коли роботодавець податки за вас не платить. Такий вид працевлаштування може приносити більш високі доходи, проте якщо про це дізнаються відповідні органи, то роботодавця покарають, а співробітника депортують із забороною на в’їзд до двох років.

Может у вас есть вопросы?