ВАКАНСІЇ МІСЯЦЯ
rabota-v-polshe
Чому саме ми?

Хочете отримати унікальний досвід роботи в Польщі, Німеччині або Фінляндії та інших країнах? Ми ведемо набір фахівців в найрізноманітніших сферах – виберіть відповідну для вас вакансію.

Наша компанія з радістю допоможе тим, хто готовий розвиватися як професіонал і отримувати новий досвід!

robota-v-polshi

УСПІШНА КОММУНИКАЦИЯ

Ми маємо зв’язки з кращими роботодавцями по всій Європі.

vakansiyi-v-polshi

НАШІ ЦІЛІ

Ваше надійне працевлаштування – наш пріоритет.

ПІДТРИМКА

Оперативно відповімо на всі питання.

robota-dlya-ukrayinciv-v-Polshi

НАДІЙНІСТЬ

Ми допомогли багатьом знайти успішну роботу.

СВІЖІ ВАКАНСІЇ
05.05.2021

Фасовка товару супермаркет, робота Німеч...

50000 UAH
Потрібні працівники на фасовку товару супермаркет в Німеччину, чоловіки і жінки Германия, Дортмунд УМОВИ: 50000 UAH Оплата 8,6 €/год брутто…
05.05.2021

Працівники в овочеві теплиці

Потрібні робочі в Фінляндію, м.Турка. На вирощування помідорів і огірків. УМОВИ: Зарплата 11 євро / год 6 днів в тиждень,…
РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Офіційна робота в Польщі : легальне працевлаштування

Робота в Польщі – можливість заробити, поліпшити свій добробут для тих, хто все ще в пошуку високооплачуваної роботи в Україні. Багато поляків їдуть на роботу в інші країни Європи, тому в їхній країні є великий недолік професіоналів в різних галузях промисловості, сільського господарства.

Протягом 2017 офіційно на заробітки в Польщу виїхали понад 360 000 українців. Наших співвітчизників пошук роботи в цій країні приваблює через досить хороший рівень оплати і гідні умови праці. Однак, щоб не виникло питань при оформленні на роботу, потрібно детально вивчити етапи працевлаштування, дізнатися, як отримати запрошення на роботу, уточнити які бувають типи робочих віз.

З чого почати пошук роботи в Польщі

Варто відзначити, що існує легальне і нелегальне працевлаштування. Нелегальна робота в Польщі для українців, це коли роботодавець податки за вас не платить. Такий вид працевлаштування може приносити більш високі доходи, проте якщо про це дізнаються відповідні органи, то роботодавця покарають, а співробітника депортують із забороною на в’їзд до двох років.

Робота в Польщі, відео:

Нові обмеження в Польщі з 7 листопада

Робота в Польщі відгуки

Можливо у вас є запитання?