ВАКАНСІЇ МІСЯЦЯ
rabota-v-polshe
Чому саме ми?

Хочете отримати унікальний досвід роботи в Польщі, Німеччині або Фінляндії та інших країнах? Ми ведемо набір фахівців в найрізноманітніших сферах – виберіть відповідну для вас вакансію.

Наша компанія з радістю допоможе тим, хто готовий розвиватися як професіонал і отримувати новий досвід!

robota-v-polshi

УСПІШНА КОММУНИКАЦИЯ

Ми маємо зв’язки з кращими роботодавцями по всій Європі.

vakansiyi-v-polshi

НАШІ ЦІЛІ

Ваше надійне працевлаштування – наш пріоритет.

ПІДТРИМКА

Оперативно відповімо на всі питання.

robota-dlya-ukrayinciv-v-Polshi

НАДІЙНІСТЬ

Ми допомогли багатьом знайти успішну роботу.

СВІЖІ ВАКАНСІЇ
24.09.2021

Працівники на завод в Польщу по виробниц...

3200 зл/міс
Потрібні працівники на завод з виробництва фільтрів для сигарет і цигарок до Польщі УМОВИ: Місто: Бидгощ (Куявсько-Поморське) 12,84 zl /…
24.09.2021

Вакансія для українців в Польщі на твари...

Німецька компанія ACO FUNKI A/S - один з провідних європейських постачальників тваринництва в свинарстві в місті Бюдельсдорф запрошує співробітників УМОВИ:…
РОБОТА В ПОЛЬЩІ

Офіційна робота в Польщі : легальне працевлаштування

Робота в Польщі – можливість заробити, поліпшити свій добробут для тих, хто все ще в пошуку високооплачуваної роботи в Україні. Багато поляків їдуть на роботу в інші країни Європи, тому в їхній країні є великий недолік професіоналів в різних галузях промисловості, сільського господарства.

Протягом 2017 офіційно на заробітки в Польщу виїхали понад 360 000 українців. Наших співвітчизників пошук роботи в цій країні приваблює через досить хороший рівень оплати і гідні умови праці. Однак, щоб не виникло питань при оформленні на роботу, потрібно детально вивчити етапи працевлаштування, дізнатися, як отримати запрошення на роботу, уточнити які бувають типи робочих віз.

З чого почати пошук роботи в Польщі

Варто відзначити, що існує легальне і нелегальне працевлаштування. Нелегальна робота в Польщі для українців, це коли роботодавець податки за вас не платить. Такий вид працевлаштування може приносити більш високі доходи, проте якщо про це дізнаються відповідні органи, то роботодавця покарають, а співробітника депортують із забороною на в’їзд до двох років.

Робота в Польщі, відео:

Нові обмеження в Польщі з 7 листопада

Робота в Польщі відгуки

Можливо у вас є запитання?