Бізнес-інкубатор у Польщі

biznes-inkubator-polsha

Протягом багатьох років Польща створює безліч структур підтримки бізнесу та пристосування для стартапів. Ідеальне географічне розташування, високі темпи зростання, кваліфікована та конкурентоспроможна робоча сила – роблять Польщу кращим ринком для мікро та малих підприємств.

Відкриття бізнесу – це особистий та професійний виклик. На щастя, сьогодні є структури, які супроводжуватимуть та підтримуватимуть іноземців у нових проектах у Польщі. Тому зростає попит на бізнес-інкубатори, які забезпечують легкий вхід в іноземний ринок та пропонують суттєву низку переваг співпраці. Такі послуги для бізнесу найчастіше використовують іммігранти з IT сфери: програмісти, SEO та SMM фахівці, дизайнери, копірайтери тощо. Це чудова можливість вигідно співпрацювати із західними замовниками, не виїжджаючи з рідної країни та сплачуючи мінімальний податок на діяльність у вигляді 9%.

Що таке бізнес-інкубатор в Польщі?

Бізнес інкубатор – це структура, яка пропонує посередницькі послуги між підприємцем та клієнтами, забезпечення робочим місцем за невелику щомісячну плату та підтримку бізнесу, пропонуючи різні плюшки, інструменти, необхідні для його розвитку.
Приєднання до бізнес-інкубатора в Польщі дає вам доступ до привілейованого середовища: низькі податки, можливість легальної роботи, недорогі приміщення, обладнання за конкурентними цінами, бізнес-аудит, обміни з іншими підприємцями, закриті конференції, навчання тощо. Інкубація також дозволяє вам отримувати індивідуальну підтримку з юридичних та податкових питань, про пошук партнерів та способи фінансування стартового проекту з нуля.

Стартап інкубатор: яка його роль?

Бізнес інкубатор Польща призначений для так званих “стартапів” – це дуже молоді компанії, які часто знаходяться на першому етапі створення. Як правило, це компанії, які позиціонують себе в інноваційних секторах, які часто пов’язані з новими технологіями. Бізнес інкубатор відіграє важливу роль у розвитку стартапу, дозволяючи перетворити сирий проект на економічно життєздатну концепцію, надаючи необхідну структуру та бухгалтерський супровід.

Мета інкубатора – підтримати створення бізнесу, максимально збільшуючи його шанси на успіх, пропонуючи консультації юриста та бухгалтера Польща, послуги та обладнання, адаптовані до потреб певного проекту. Більшість допомоги, що надається бізнес-інкубаторами, заснована на підтримці творців протягом усього їх проекту від А до Я. Також інкубатор дозволить цим стартапам обмінюватися інформацією з іншими підприємцями з метою спільного співробітництва.

Як українцю почати працювати через бізнес-інкубатор у Польщі?

 • Пошук та вибір бізнес інкубатора
 • Заповнення та подання заявки
 • Отримання дозвільних документів
 • Подача на робочу візу до Польщі, отримання та переїзд
 • Співпраця з клієнтами за допомогою бізнес-інкубатора та виведення грошей.

 

Скільки коштує бізнес інкубатор у 2022?

<Інтеграція інкубатора зазвичай не безкоштовна, хоча деякі структури можуть пропонувати послуги безкоштовно в обмін на відсотки або партнерські відносини. Ставки часто є пільговими для полегшення розвитку молодих компаній. Вартість бухгалтерського супроводу залежатиме від обсягу наданих послуг, сервісу та підтримки. Місце розташування (місто чи сільська місцевість) інкубатора також має значення.

Привабливі ціни – причина номер один, яка часто штовхає підприємців на звернення за допомогою в бізнес інкубатор Польща.

Плюси та мінуси бізнес-інкубатора

Подібні послуги для бізнесу несуть низку переваг:

 • Доступ до платформи для ведення бізнесу із забезпеченням легального проведення всіх операцій та бізнес-процесів у Польщі.
 • Відкриття окремого банківського рахунку з можливістю підключення місцевих та міжнародних платіжних систем.
 • Юридичний та бухгалтерський супровід, наприклад, перевірка договорів, які ви підписуєте, вирішення проблем інтелектуальної власності або реалізація збору коштів.
 • Інтеграція CRM та діджитал інфраструктури для полегшення роботи – надаються спеціальні сервіси для ведення, обліку та контролю бізнес-проектів.
 • Бізнес інкубатор у Польщі дає можливість отримання дозволу на роботу, за допомогою якого можна заїхати до країни з пакетом соціального страхування та надалі отримати ПНП.
 • Насамперед бізнес-інкубатори пропонують індивідуальну підтримку від експертів, які дозволять уникнути певних помилок та зможуть направити вас до кращих практик, залежно від специфіки вашої діяльності.
 • Вихід з інкубатора можливий будь-якої миті, потрібно лише розірвати договір.
 • Стартап інкубатора обкладається мінімальним податком – 9%. Якщо ви працюєте над створенням авторського унікального проекту для одного замовника (umowa o dzieło z przeniesieniem praw autorskich), можна розраховувати на податок доходів фізичних осіб у вигляді 8.5% або 13.6%. А для працівників до 26 років 0%, тобто позбавлення податків.

Незважаючи на безліч плюсів, варто враховувати, що така допомога бізнесу несе у собі й недоліки:

 • Оформлення всього на бізнес-інкубатор (реєстрація терміналів, касових апаратів тощо) у вас не буде можливості купити щось на рахунок компанії, тільки як фізособа.
 • Багато паперової тяганини. Оскільки ви лише найманий співробітник – всі договори проходять через фірму. Можуть бути затримки з юристами – відмова у підписанні договорів або тривале затвердження, через що клієнт може відмовитись від ваших послуг.
 • Можлива зміна координатора, що веде за собою затримки у роботі або порушення бізнес-процесів. Також у багатьох інкубаторах передбачені штрафи за неправильного оформлення паперів.
 • З бізнес-інкубатором у вас не буде можливості повернення VAT (Польща пропонує ПДВ 23% для підприємців), він також переходить на вашого роботодавця.
 • Немає можливості збільшувати масштаби компанії, з бізнес-інкубатором ви не зможете відкривати нові відділення, наймати більше людей, давати частку в бізнесі, не можна оформити лізинг тощо.
 • Це структурований метод для новачків, але для великого бізнесу він не підходить. Також стартап інкубатор не підходить для всіх сфер бізнесу.
 • Потрібно розбиратися у складній системі підрахунків та платіжних систем. Робота за чужими правилами та обмежені можливості щодо розпорядження своїх коштів.

Щоб уникнути неприємних моментів у співпраці з бізнес-інкубатором Польща, потрібно вивчити відгуки від клієнтів та особисто поспілкуватися з представниками компанії.

 

Бізнес інкубатор в Польщі від Загранработа

Компанія Загранработа вирішила зосередитися на оптимальній вартості послуг для бізнесу, пропонуючи постійну підтримку та супровід, де б ви не знаходилися.
Величезний досвід у створенні бізнесу та підприємництва в Польщі дає можливість запропонувати вам інноваційну всебічну підтримку та допомогу бізнесу: бухгалтерія, аудит за “діловими” темами – це основа всієї підтримки, – але також і за “людськими” аспектами, що робить нас унікальними на ринку !
Відкрийте для себе ексклюзивний підхід і те, що ми можемо запропонувати вам більше, ніж інші бізнес-інкубатори в Польщі.

Може, у вас є питання?