Бізнес послуги

Бізнес в Польщі

Бізнес в Польщі – це вихід на європейський рівень в країні, близькій до нашої за менталітетом, мовою і географічним розташуванням. Створення свого підприємства або розвиток існуючого, в Польщі варто робити тільки після всебічного аналізу ринкової ситуації для того, щоб бізнес був успішним.

Найважливіше – почати і добре продумати програму розвитку, так як від перших років залежить успіх всієї справи в подальшому. Можна придумати свій варіант або скористатися готовим рішенням.

Ідеї ​​для бізнесу в Польщі

На 2022 рік ситуація в країні дозволяє відкрити бізнес в Польщі для українців без особливої ​​паперової тяганини. Але перед тим, як вкласти кошти в нову справу, вивчіть найбільш сприятливі варіанти для розвитку бізнесу:

 • Гастрономія. Для приватних підприємців, що мають навички в торгівлі, але не володіють великим початковим капіталом, має сенс почати малий бізнес в Польщі з організації магазину продуктів. Цей тип бізнесу вважається локальним, так як орієнтується на невелику кількість людей, які проживають в певному місці.
 • Фаст-фуд. Також затребуваний варіант, так як точки харчування потрібні завжди. Доповнивши велике меню функцією доставки, ви значно виграєте, так як ця опція цікавить багатьох. А з меню теж можна експериментувати – європейці люблять нестандартні кулінарні ходи, тому можна сміливо брати самі екзотичні види кухні з усього світу.
 • Стоки і Second-hand. Поляки вміють бачити вигоду в бюджетних покупках, тому стоковий магазин з брендовими речами з минулорічної колекції за зниженою ціною зацікавить багатьох. Завдяки тому, що Польща входить в ЄС, ви без зусиль зможете отримувати товари для магазину з Франції, Швеції, Німеччини та інших країн єврозони без зайвих витрат.

Також можливим варіантом можуть стати вантажоперевезення – частка ринку в цій сфері обслуговування неухильно зростає. З огляду на, що дороги в ЄС хорошої якості, амортизаційні витрати будуть мінімальні. Тому сфера логістики стає все більш вигідною.

Як купити готовий бізнес

Для бажаючих значно спростити процедуру оформлення своєї справи, є ще один варіант – купити бізнес в Польщі. У цьому вам допоможе наша компанія, яка має налагоджені зв’язки з підприємцями, які хочуть продати свій бізнес. Щоб купити готовий бізнес в Польщі, треба врахувати кілька аспектів, з якими ми допоможемо:

 • Оренда або придбання залу / будівлі / офісу для ведення бізнесу у тієї людини, яка володіє цим приміщенням.
 • Укладання договорів на всі бізнес-процеси, які відбувалися і в подальшому будуть відбуватися: дозвільна документація, клієнтська база, персонал.
 • Кожен запропонований нами до покупки бізнес проходить ретельний юридичний аудит контрагента.
  Ми здійснюємо повний супровід угоди російською або українською мовою, тому для покупки вам не обов’язково знати польську.

Звертаючись до нас, ви отримуєте чесну угоду і прибутковий бізнес з налагодженими зв’язками, який вимагає тільки підтримки для отримання прибутку. Також можемо підібрати бізнес під подальше розширення і вихід на міжнародний рівень.

Як відкрити свій бізнес

Для того щоб відкрити бізнес в Польщі, потрібно визначитися з типом реєстрації підприємства. Наші консультанти допоможуть вам вибрати один з варіантів:

 1. Звичне ТОВ – це SP ZOO в Польщі. Його головна перевага – можливість вести діяльність практично у всіх господарських сферах (підходить для готельної та ресторанної сфери). При цьому, відкрити організацію подібного типу в цій країні дозволено тільки фізичним особам, так як на юридичних накладаються обмеження.
 2. Якщо ваша сфера роботи зачіпає інформаційні ресурси і рекламу, то має сенс оформити фірму по типу іноземного представництва. Тут знадобиться стандартний пакет документів, про який ми вам розповімо, а також від 2 до 6 тижнів на реєстрацію.

Відкриття бізнесу в Польщі можливо також за допомогою оформлення відділу іноземного суспільства. Цей варіант привабливий і перспективний, але вимагає надання в національні інстанції довідку з консульства Польщі про дозвіл на цей вид діяльності.

Проте, як показує практика, тут же найбільший відсоток відмов при спробі зробити реєстрацію фірми за цим типом. Тому наша компанія пропонує вам свої послуги – ми допомагаємо в зборі документів для відкриття або перереєстрації фірми незалежно від того, який з варіантів вам більше підходить.

Особливості ведення бізнесу в Польщі

Наші співвітчизники і вихідці з країн СНД у відгуках про життя в цій країні говорять, що власний бізнес в Польщі – це вигідна справа, так як він приносить непоганий прибуток при грамотному підході. Проблема полягає в тому, що на початковій стадії, не знаючи культурних особливостей, а також закони Польщі, вельми важко своєчасно реагувати на зміни ринку і його кон’юнктури.

Для того щоб бізнес в Польщі для українців став успішним започаткуванням, варто звернути увагу на покупку готової справи. У цього рішення є маса переваг, що дозволяють наочно познайомитися з особливостями ведення бізнесу в Польщі без негативних наслідків:

 • Ви пропускаєте початкову стадію, на якій немає ніякого доходу.
 • Є конкретна пропозиція, яка знайшла своїх покупців.
 • Не треба «розкручувати» бренд і активно рекламувати його.
 • Якщо в бізнесі вже є персонал, його не знадобиться навчати.

Працююча компанія має свою нішу і сегмент, тому більш конкурентоспроможна, ніж нові фірми.

Переваги бізнесу в Польщі

Починаючи вести бізнес тут ви отримуєте безліч переваг, які недоступні в Україні:

 1. Ви маєте постійний і стабільний дохід;
 2. При легальної діяльності ви можете бути впевнені, що закон на вашому боці;
 3. Бізнес може стати підставою для отримання ВНЖ в Польщі, що наближає вас до отримання громадянства однієї з країн ЄС;
 4. Ви можете переміщатися по всьому Євросоюзу.

Прибутковий бізнес в Польщі гарантує постійне джерело доходів, що особливо важливо, якщо ви тільки збираєтесь переїжджати в цю країну. Якщо ж ви хочете купити готовий бізнес, то пропозицій з продажу бізнесу в Польщі сьогодні дуже багато. З огляду на те, що тут процвітає як малий, так і середній бізнес, підібрати оптимальний варіант на існуючий бюджет не складе труднощів. Наші кваліфіковані менеджери підкажуть, який із виставлених на продаж варіантів буде вам цікавий, так як ми є відмінними аналітиками з великим досвідом роботи в цій сфері.

Переваги послуг Zagranrabota з купівлі та відкриття бізнесув Польщі

Чи хочете ви почати бізнес в Польщі з нуля або отримувати прибуток з першого дня придбання своєї справи? Команда Zagranrabota допоможе вам в будь-якій ситуації.
Ми:

 • Реєструємо фірми і підприємства по оптимальному типу в Польщі.
 • Допомагаємо максимально спростити паперове оформлення, уникнувши бюрократичну тяганину.
 • Підбираємо готовий бізнес під ваш бюджет і цікавлячий напрям.

Все, що пов’язано з прибутковим бізнесом – це сфера в якій у нас є багаторічний успішний досвід проведення угод.

Нет записей.