Для чоловіків

Вакансія в Голландії на будівництві

21.02.2022
1800 EUR
Потрібні працівники на будівництво в Голландію УМОВИ: Ставка: 8-10 євро в годину. Також передбачена договірна оплата. Графік роботи: 10 годин…

Пакувальник в Польщу на каву Jacobs

21.02.2022
Потрібні працівники на упаковку кави Jacobs УМОВИ: Заробітна плата від € 16/год, виплачується два рази на місяць в рівних частках;…

Робота в Голландії в пекарні

21.02.2022
1500 EUR
Потрібні працівники в перкарню в Голландію УМОВИ: Ставка: 7 євро / год. Житло - 73,50 євро / тиждень. Аванси дають.…

Робота на складі zara в Фінляндії

21.02.2022
Компанія в зв'язку з розширенням бізнесу запрошує на роботу на складі zara в Фінляндії УМОВИ: Офіційне оформлення в успішній іноземній…

Працівник на пивний завод в Бремені

21.02.2022
Робота на пивному виробництві! Для роботи в Німеччині в м Бремен УМОВИ: У приміщенні, круглий рік. Режим роботи: 240 годин/місяць…

robota-v-polshi-dlya-cholovikivРобота в Польщі для чоловіків

Якщо зростання Польщі прискориться, національна робоча сила буде відставати, що відповідно призведе до попиту на роботу для чоловіків. З огляду на економічне становище країни, всі міста Польщі виявляються дуже гостинними для новачків, які шукають роботу.

Будівельна індустрія, телекомунікації, енергетика і масова дистрибуція є дуже активними секторами. Навіть відомі компанії, такі як Amazon, Google або Microsoft, мають філії в декількох великих містах Польщі і тому можуть запропонувати хороші можливості працевлаштування для чоловіків.

Можливо, вас зацікавить робота в Катовіце, Познані, Кракові.

Ринок праці: робота для чоловіків в Польщі

40 000 іноземних дочірніх компаній, інвестиції для деяких перевищують мільярд євро: присутність іноземних компаній створило свіже повітря, яке дозволяє іноземцям легко працювати в Польщі. Зокрема, підбір персоналу для харчової промисловості, а також для інженерів і техніків (ІТ, будівництво, механіка, гідравліка), продавців і фахівців з переробки відходів. Також дуже затребувані «культурні» професії: перекладачі, редактори і аудитори, здатні налагодити зв’язки між Європейським Союзом і Польщею. Володіння польською мовою є безсумнівним плюсом для роботи в Польщі для чоловіків, хоча німецька, англійська та французька мови теж широко поширені.

Шукайте роботу для чоловіків в Польщі?

Немає проблем, наша компанія подбає про формальності, щоб ви могли практикувати свою професію в Польщі і її великих містах. Для чоловіків робота в Польщі – прекрасна можливість. В основному чоловіки працюють в секторах:

  • капітальних товарів (телекомунікації, інформаційні технології, автомобілебудування),
  • споживчих товарів (роздрібна торгівля, побутова техніка, продукти харчування)
  • або в сфері обслуговування (банківська справа, страхування, транспорт).

Щоб працювати чоловікові в Польщі у закордонній компанії не потрібно багато пошуків, ми запропонуваєм вам найактуальніші професії і допоможемо з оформленням документів.

Робота для чоловіків в Польщі

robota-v-polshi-dlya-cholovikiv-starshe-55-rokivРабота в Польщі для чоловіків обіцяє хорошу заробітну плату і багато різних вакансій, в основному можна знайти роботу в будівельній індустрії, там потрібно багато працівників, які готові багато працювати і хочуть просуватися далі.

Якщо придивитися, вищевказані області роботи в Польщі для чоловіків, як правило, не є результатом вищої академічної освіти, а скоріше є професійною освітою, хобі, самонавчанням або результатом спеціальної підготовки і сертифікації. Не забувайте, що чим довше ви залишаєтеся в Польщі, тим важливіше вам вивчити польську. Яким би важким не був польський, для вас тут буде ще більше проблем, якщо ви не знаєте мови.

Як отримати роботу в Польщі для чоловіків?

Робота в Польщі для чоловіків старше 55 років все більше користується попитом, тому варто знати різні нюанси. Для роботи в Польщі необхідно отримати посвідку на проживання разом з «правом на роботу» ( «Zezwolenie na prace»), дійсним протягом одного року, потім з можливістю продовження. В першу чергу слід зв’язатися з організаціями: Консульським комітетом з працевлаштування та ММС (Міжнародна міграційна служба).

Якщо у вас залишилися якісь питання, щодо роботи в Польщі для чоловіків – зателефонуйте нам, для уточнення всіх деталей по номеру ☎ +38 099 68 75 180

Робота в Польщі для чоловіків до 60 років

Ви знайдете широкий спектр пропозицій про роботу для чоловіків в секторах адміністрації, машинобудування, людських ресурсів, туризму, торгівлі, освіти, фінансів та аудиту. На додаток до цих транснаціональних корпораціях, Польща також є домом для багатьох стартапів. Таким чином, вам стане в нагоді наявність навичок, необхідних для управління проектами та ІТ. Якщо ви не володієте цими навичками, з Zagranrabota ви зможете знайти відповідні вакансії для чоловіків, які вам сподобаються, адже запитувані профілі численні. Будь ви чоловік, жінка або студент, з досвідом роботи і без.

Ви можете знайти роботу в Польщі для чоловіків