Як знайти роботу в Польщі?

Вирушати за кордон для додаткового заробітку – нормальна практика для жителів України. Все більше наших співвітчизників перетинають кордон саме з метою працевлаштування. До слова, більш оплачуваного, ніж на Батьківщині. Легальне ж воно чи ні – буде залежати від конкретних умов і конкретного роботодавця.

Пошук роботи в Польщі

Які вакансії сьогодні може запропонувати сусідня держава? При бажанні можна знайти роботу навіть з мінімумом навичок. Наприклад, українців з радістю задіють на фабриці, м’ясокомбінаті, в зборі фруктів, овочів або ягід і навіть в цирку! Головне – щоб у майбутнього співробітника був на руках повний пакет документів, включно із запрошенням і робочою візою, що дозволяє перебувати в країні. Тоді проблема як знайти роботу в Польщі вирішиться простіше і швидше. Мовний бар’єр може стати проблемою лише в побутовому спілкуванні, так як більшість польських компаній сьогодні готові прийняти на роботу українця з мінімальними мовними навичками.

poland11

Дешево або легально?

Деякі польські роботодавці приймають на роботу іноземців, не піклуючись навіть про спрощену процедуру видачі їм трудової візи. Особливо це стосується працівників з України. Як тільки контролюючі органи виявляють незаконного мігранта, його депортують з країни, і з в’їздом в країну в майбутньому у нього вже можуть виникнути проблеми. Але так працювати з іноземцем значно дешевше – не треба платити податки. Звичайно ж, не маючи на руках візи, запрошення та інших необхідних документів, працівник не має права отримати повний соц. пакет, не кажучи вже про елементарний захист своїх прав або безкоштовної першої медичної допомоги. До таких сумних результатів деколи приводить самостійний пошук роботи в Польщі.

Лише за перший квартал в Польщі затримали 233 нелегальних трудових мігрантів-українців. Особлива увага контролюючих органів зосереджена на приміських фермах і прикордонних містах – там нелегали працюють відразу цілими групами.

Щоб уникнути такої сумної долі необхідно заздалегідь домовитися про умови співпраці, а краще – звернутися за допомогою до професійного посередника. Саме такого роду допомога і є пріоритетним напрямком роботу компанії «Загранработа». Це стабільне працевлаштування для сотень українців. Гідне майбутнє і сьогодення!

 

Як знайти роботу в Польщі для українців?

Досить ввести в пошуковому рядку «робота в Польщі», і стане зрозуміло, що вакансій у цій країні достатньо. Причому, таких, які не вимагають значної освіти, досвіду або якихось специфічних знань. Навіть не володіючи польською на належному рівні при бажанні можна знайти роботу (освоївши її вже в процесі працевлаштування). Але ось обійти всі «підводні камені» при працевлаштуванні досить важко. Наприклад, непідготовлений українець не відразу може визначити, де обман і як не попастися на вудку шахрая, який шукає дармову робочу силу. Гарантовано надійне робоче місце буде у нього тільки в тому випадку, якщо він звернутися до професіоналів. Компанія «Загранработа» дає гарантії на свою роботу. Кожен, хто звернувся до менеджерів компанії, отримає консультації високого рівня, а також надійну допомогу і гарного порадника.

Маючи на руках запрошення від роботодавця, польську робочу візу і інші важливі документи, громадянин України отримує певний правовий статус з усіма наслідками, що випливають звідси перевагами.

poland12

Пошук роботи в Польщі з робочою візою

Отримання візи завжди починається із запрошення. Його може вислати потенційний роботодавець, і далі, щоб отримати бажану посаду, залишається лише чекати своєї черги на розгляд у візовому центрі.

Але є й інший тип запрошень – від воєводи. Його направляє безпосередньо начальник (воєвода), тієї області, де громадянин України хоче отримати роботу. В такому випадку в консульстві вже не можуть відмовити у видачі візи, тому як консул перебуває в підпорядкуванні у воєводи.

Головний документ, на підставі якого громадянин іншої країни знаходиться на території Польщі – це робоча віза. Відкривається вона, як правило, на 180 днів в році, іноді на рік, але перебувати в Польщі можна все одно не більше 180 днів за вказаний термін. За цей період є певний час, яке працівник може витратити на переміщення по єврозоні. З

рабочою візою типа D питання як знайти роботу в Польщі для українців стає не таким важковирішуваними.

Повний перелік документації, який необхідний для звернення в консульство, можна знайти на сторінках сайту Польського візового центру (http://www.polandvisa-ukraine.com/) або ж безпосередньо звернувшись до співробітників компанії «Загранработа».

Працевлаштування в Польщі – це зовсім не так складно і клопітно, як може здатися на перший погляд. Витративши зовсім небагато часу на оформлення документації, будь-який бажаючий зможе відправитися на заробітки зовсім легально, забезпечивши свою сім’ю надійним майбутнім, а себе – хорошим місцем роботи.

Polsha (1)