Міста

Робота в Польщі: міста і умови

Робота в містах Польщі зазвичай означає, що потрібно буде працювати 40 годин на тиждень. Різноманітність міст для роботи дуже велика: Варшава, Краків, Познань, Гданськ, Катовіце, Вроцлав, Лодзь, Щецін, Люблін, Бидгощ, Жешув, Битів і багато інших. Мінімальна заробітна плата становить близько 405 євро, що відповідає чистому окладу в 300 євро. Середня зарплата становить 935 євро. Також, в залежності від міста, у працівника буде 20-26 днів оплачуваної відпустки на рік, не рахуючи 13 державних свят.

Міста Польщі для роботи

Зверніть увагу, що для роботи в Польщі, вам необхідно зареєструватися в польській владі в Воєводському Управлінні. Для отримання додаткової інформації зателефонуйте нам.robota-v-polshi

Ознайомившись з описом вакансій в містах, ви дізнаєтеся, що можливо вам не знадобиться віза або спеціальний дозвіл, щоб знайти роботу в Польщі. Роботи, які найбільш популярні в Польщі:

 • складальник ПВХ
 • різноробочий в порт
 • робітник на завод
 • пакувальник.

Це посади, які, як правило, пропонують хороший графік і гідну оплату. Цілком ймовірно, що робота в містах Польщі завжди буде отримувати оптимальну заробітну плату, але ви повинні продемонструвати свої навички з кращого боку, щоб отримати кращу зарплату.

Загранработа – пропозиції по містах Польщі

Щоб знайти роботу в Польщі, ви можете почати своє ознайомлення з нашими вакансіями по містах. Ми пропонуємо великий вибір роботи, який зручно розділений в інтерфейсі меню на міста, типи і професії. Також ви можете ознайомитися з актуальними вакансіями в інших країнах. Якщо у вас залишилися якісь питання, щодо роботи в Польщі – зателефонуйте нам, для уточнення всіх деталей по номеру ☎ 38 099 68 75 180

Найпопулярніші міста для роботи в Польщі

 1. Варшава. Робота в Польщі Варшава – робота мрії. Для вас це може бути сидяча адміністративна робота за столом, для інших це творча робота або діяльність, орієнтована на догляд за дітьми або літніми людьми. Кожна людина унікальна, і кожна робота унікальна. Робота в Польщі Варшава підійде для кожного, ви зможете знайти тут всі потрібні вакансії.
 2. Краків. Робота в Польщі Краков теж пропонує найрізноманітніші варіанти в професіях. Ви легко знайдете роботу офіціантом або кухарем, тут багато вакансій в ресторанному бізнесі і IT компаніях.
 3. Лодзь. Робота в Лодзь – тут можна підібрати вакансії грунтуючись на вашому досвіді, ваших навичках і ваших амбіціях, ми знайдемо роботу, яка принесе вам задоволення і зробить вас щасливими.
 4. Битів робота. Тут найчастіше пропонується робота складальником вікон ПВХ в Польщі (DRUTEX). Але також багато не менш цікавих вакансій, які ви можете дізнатися зателефонувавши по телефону зазначеного вище в контактах.
 5. Катовіце. Кожен день нові пропозиції про роботу в Катовіце (Польща), вони постійно додаються в нашу базу даних, яку ми ретельно аналізуємо і сортуємо по регіонах і секторах.
 6. Познань. Робота Познань – запит, який часто шукають в Україні. Це маленьке, спокійне і яскраве містечко приваблює все більше українців.
 7. Гданськ. Ми пропонуємо найбільш підходящі вам пропозиції роботи в Гданську на основі вашого особистого досвіду.
 8. Вроцлав. У Польщі більше половини працівників зайняті в сфері послуг (продажу, готелі і ресторани, офіси, автомобільний транспорт і т. д.). Робота у Вроцлаві пропонує кращі варіанти в сфері продажів, бізнесу та послуг.
 9. Щецин. Ті, хто з вас зіткнувся з новими проблемами в своїй кар’єрі, можуть спробувати знайти роботу в Щецині. Крім зовсім іншиої атмосфери, за кордоном ви можете отримати багато нового досвіду і знань, яких немає в Україні.
 10. Бидгощ. Робота в Бидгощі не сильно відрізняється від роботи в інших містах Польщі, оскільки це країна з високим економічним розвитком і може запропонувати багато вакансій українцям.
 11. Люблін. Через дуже сильну нестачу робочої сили в Польщі, уряд надає найширші можливості для українців, які хочуть спробувати це місто, тому робота в Любліні це відмінний варіант для кожного.
 12. Жешув. Вважається, що в Жешуві та на території всієї Польщі комфортно жити довгий час, тому що в ній живуть доброзичливі, охайні і дисципліновані люди.

Подумайте про свою наступну роботу в Польщі. Сектор, регіон, заробітна плата, тимчасова або неповна зайнятість, визначте елементи, яким ви надаєте значення в пошуках роботи.

Дозвольте Загранработі знайти для вас відмінну роботу в Польщі. Ви також можете дізнатися поради та рекомендації щодо застосування та написання ідеального супровідного листа, поговоривши з нашими досвідченими консультантами.

СВІЖІ ВАКАНСІЇ
07.12.2021

Робота на виробництві телевізорів в Поль...

4000 зл/мес
Потрібні люди в мережу пекарень в Польщу місто Гожув Великопольський (100 км від Щецина) УМОВИ: зарплата гарантовано 3000-4000 злотих в…
07.12.2021

Робота в Польщі – пакування кави, ...

2200 EUR
Бельгія, 35 км від міста Florennes потрібні українці на упаковку кави і чаю. УМОВИ: Робота не складна. Особливих навичок і…
07.12.2021

Вакансія електрик в Лодзь, Польща

5000 зл/мес
Потрібен електрик в основному місто Лодзь, Польща. УМОВИ: Житло: Компенсація 200 злотих. Зарплата: 20 зл/год (Нетто). Зарплата: близько 5000 злотих…
06.12.2021

Сортування тюльпанів Голландія

1100 - 1800 EUR
Потрібні працівники на сортування саджанців тюльпанів в Голландії УМОВИ: В місяць виходить від 1100 до 1800 євро. Проїзд безкоштовний. Житло…
06.12.2021

Вакансія в Голландії на сортуванні саджа...

1100-1800 EUR
Потрібні працівники на сортування саджанців квітів до Голландії УМОВИ: В місяць виходить від 1100 до 1800 євро. Проїзд безкоштовний. Житло…

Можливо у вас є запитання?