Реєстрація бізнесу

Vidkriti-firmu-v-Polshi

Відкрити фірму в Польщі

Завдяки своєму привілейованому становищу в Європі, Польща є популярними місцем для відкриття фірми та підприємства, орієнтованих як на західні, так і на східні ринки. У Польщі постійно зростає купівельна спроможність і стійке споживання. Кілька українських компаній використовують ці можливості для розвитку свого бізнесу і продаж в Польщі.

Зареєструвати фірму в Польщі

Відкрити фірму в Польщі в стислі терміни іноземцю дозволяє законодавча база країни. Ставши власником власної компанії в Польщі, ви зможете працювати з усіма країнами ЄС без митних зборів, брати участь у такій програмі, як Європейське кредитування, і отримати за кредитами низькі процентні ставки. Деякі сфери підприємницької діяльності та нові проекти дотуються з коштів Євросоюзу. Для малого бізнесу встановлюють низькі податкові ставки.

Також ви отримуєте підставу стати учасником програми бізнес імміграції. Для початку ви отримаєте річну національну візу, яка дає право отримати карту годин побиту (або ВНЖ), а потім карту стало побиту (КСП) – документ, що підтверджує ваші права на ПМЖ в Польщі.

Як відкрити фірму в Польщі

Ведення бізнесу на території Польщі регулює Закон «Про свободу економічної діяльності». Поряд з громадянами Польщі у підприємницькій діяльності можуть брати участь громадяни Євросоюзу, Ліхтенштейну, Норвегії, Швейцарії, жителі країн СНД, які:

 • є власниками Карти Поляка;
 • мають статус ВНЖ або ПМЖ;
 • мають статус біженця.

Реєстрація підприємства в Польщі для українців має на увазі організацію:

 • акціонерного товариства (spółka akcyjna);
 • командитного товариства (spółka komandytowa);
 • товариства з обмеженою відповідальністю SP ZOO.

Найкращою для іноземців є SP ZOO – аналог вітчизняного ТОВ. Ця форма дозволяє вести підприємницьку діяльність практично в будь-якій сфері. Мінімальний статутний капітал SP ZOO – 5000 злотих. Обмежень максимального розміру немає.

Фахівці рекомендують зареєструвати товариство на двох або більше осіб, що допоможе оптимізувати податки (уникнути соціальних виплат приблизно на 250 євро щомісяця).

Реєстрація компанії в Польщі іноземцем можлива в тому випадку, якщо підприємець:

 • повнолітній;
 • має закордонний паспорт;
 • отримав досвід ведення бізнесу в своїй країні.

Міністерством юстиції Польщі розроблена електронна система eMS – S24, яка робить можливим створення фірми онлайн. Це економить час і гроші, відпадає необхідність додатково завіряти документи у нотаріуса.

Послуги по відкриттю фірми

Щоб відкриття фірми в Польщі пройшло швидко, з дотриманням усіх нюансів польського законодавства, краще звернутися до фахівців компанії Zagranrabota.

Починати процедуру відкриття необхідно з вибору виду діяльності в Польщі. Від вас також буде потрібно інформація, необхідна для заповнення установчих документів. Затверджені статутні документи повинен підписати польський нотаріус.

Ми забезпечуємо:

 1. реєстрацію і отримання виписки в Державному Судовому Реєстрі (KRS);
 2. індивідуальний податковий номер (NIP);
 3. реєстрацію компанії в Управлінні Статистики, отримання номера REGON;
 4. реєстрацію юридичної особи в Управлінні соціального страхування і платника ПДВ;
 5. оренду юридичної адреси (віртуальний адреса);
 6. послуги присяжного перекладача;
 7. оплату Держ.мито і послуг нотаріуса;
 8. відкриття в банку розрахункового рахунку;
 9. консультації протягом усього періоду, поки здійснюється реєстрація фірми в Польщі.

Вартість відкриття фірми в Польщі

Прорахувати спочатку точну вартість відкриття фірми в Польщі досить важко. У майбутні фінансові витрати входять не тільки обов’язкові юридичні формальності, потрібно враховувати і такі витрати, як оренда техніки і офісного приміщення, вартість послуг бухгалтера, покупка ліцензії та багато іншого.

Reyestraciya-kompaniyi-v-PolshiБазові ціни на реєстрацію ТОВ в Польщі виглядають наступним чином:

 • Відкриття SP ZOO (ТОВ) пов’язано з обов’язковою реєстрацією в Державному Судовому Реєстрі, вона стоїть до 500 злотих.
 • Оголошення в урядовому віснику буде коштувати 100 злотих.

Після оплати вам видадуть свідоцтво про реєстрацію разом з податковим номером (NIP) і статистичними номером (Regon). Реєстраційні заяви в ці фонди суд відправляє самостійно разом з відомостями про реєстрацію в KRS.

У 30 злотих обійдеться виготовлення печатки. Ще відкриття банківського рахунку, тут ціна залежить від банку.

Фінансові витрати залежать і від форми власності, на якій ви зупините свій вибір. Наприклад, якщо створюється ТОВ або ви стаєте його співвласником, то повинні внести в статутний капітал фірми певну суму.

Єдиному власникові ТОВ потрібно нотаріальний акт, за нього потрібно заплатити нотаріусу.

Переваги співпраці з Zagranrabota

Щоб відкрити фірму в Польщі буде потрібно близько місяця. Отримання права на постійне або тимчасове проживання в Польщі займе до шести місяців.

Однак, реєстрація фірми в Польщі може пройти і без вашої присутності. Ви можете довірити цей процес фахівцям Zagranrabota.com.ua. У Дніпрі (Дніпропетровську) ви можете безпосередньо звернутися в наш офіс за адресою: площа Героїв Майдану, 1/133, а в Кривому Розі ми чекаємо вас за ул.Кобилянского, 219/432. Ми раді обслужити клієнтів з Києва, Харкова, Одеси та інших міст.

Співпраця з нами мають певні переваги:

 • ми легальна компанія;
 • надаємо усні і письмові консультації;
 • повністю контролюємо процес реєстрації;

Для жителів України відкриття компанії можливо без особистої присутності за дорученням.

Нет записей.