Робота у Гданську

Робота в Гданську: вакансії

rabota-v-gdanskeБагато людей в пошуках кращого життя і / або через досить великі труднощі відправляються до Гданська на пошуки роботи. Не завжди це буває просто. Але головне – бути майстром своєї справи, і тоді хороша робота в Гданську не змусить себе чекати.

Професіонал не залишиться без роботи в будь-якій країні і при якому б то не було соціальному ладі! Якщо ви впевнені в тому, що добре справляєтеся зі своєю справою, то з нашою допомогою легко зможете знайти роботу в Польщі, просто читайте статтю далі і дізнаєтесь багато корисних порад!

Робота в Гданську від роботодавця

Гданськ, раніше відомий під німецькою назвою Данциг, – прекрасне місто з багатовіковою історією. Колись один з найважливіших ганзейских міст, він мав тісні культурні та торгівельні зв’язки з містами, що зараз є Бельгією та Нідерландами. У місті багато історичних багатств, музеїв, церков і галерей. Ідеальне місце, щоб повною мірою насолодитися роботою в Гданську і перевагами моря, – це піщаний пляж між Сопотом та Новим портом Гданська. Тут проходить велика кількість пішохідних і велосипедних маршрутів. Більш того, в Гданську, як і в багатьох польських містах, кипить нічне життя з безліччю дискотек, кафе і терас, тому дуже багато затребуваних вакансій робіт в Гданську.

Вас також може зацікавити робота в Польщі для студентів, без знання мови та без досвіду роботи.

Зустрітньтеся з тисячолітньою історією цього чудового портового міста на березі Балтійського моря. Робота в Гданську для чоловіків і жінок чекає вас! Подивіться прямо в очі морському богу Нептуну, що сидить на фонтані, що носить його ім’я. Прогуляйтеся по Длуги Тарг з фасадами пастельних тонів сімнадцятого і вісімнадцятого століть, подекуди прикрашеними сусальним золотом.

Де шукати роботу в Гданську?

Для початку подивимося, де і як варто шукати роботу перед тим, як вирушати до Польщі.

Незважаючи на те, що і вже на місці в більшості випадків можна буде знайти її в найкоротший час, краще, звичайно, буде подбати про підходяще місце роботи в Гданську заздалегідь, попередньо перевіривши всю інформацію.

У цьому дуже добре допоможуть спеціалізовані сайти в мережі Інтернет. Також існують і групи в популярних соціальних мережах, скажімо, Вконтакте, що дають можливість переглянути новітні вакансії і дізнатися, хто потрібен в даний час. Оскільки в соцмережах постійно все змінюється, давати посилання на конкретні групи має мало сенсу – простіше знайти їх через пошуковик за відповідним запитом.

Радимо скористатися допомогою саме нашої фірми, так як ми пропонуємо постійні місця роботи в будь-якому місті Польщі, в тому числі і в Гданську, по відмінним цінами!

Робота в Польщі з відкритою візою

Якщо у вас вже є відкрита віза в Польщу, то знайти в місті Гданськ роботу виявиться зовсім не важко.

Є різні професії, як простіше, які не потребують занадто великий кваліфікації від виконавців, так і більш серйозні, з відповідною оплатою.

Можна, наприклад, влаштуватися муляром. Як правило, пропонуються офіційне оформлення, спеціальна медична страховка, проживання кільком людям в квартирі з гарячою водою, технікою та інтернетом. Робота ведеться 10-12 годин в день, починається на годину від десяти злотих, можливо і збільшення в подальшому, якщо праця виявляється хорошим і сумлінним.

З інших варіантів не дуже складної роботи – влаштуватися в ресторан. Нарізаються і готуються до приготування продукти, проводиться прибирання кухні і потрібно буде виконувати доручення шефа – такі, як вимити, подати і принести. Житло, як правило, і в цьому випадку надається роботодавцем, і не виключено, що для зручності воно виявиться прямо поруч з вашим робочим місцем. Платити, правда, за таку зовсім просту роботу будуть трохи – 6 злотих за годину, але і тут можливий кар’єрний ріст зі збільшенням оплати.

Популярні вакансії в Гданьску

Як правило, досить часто потрібні водії-далекобійники, вже з наявним досвідом роботи від трьох років (в тому числі потрібно, щоб він був і по Європі) і з правами категорії E. Заробітна плата вже тут непогана – можна іноді отримувати до 4000 злотих в місяць.

Можна влаштовуватися і електромеханіком. Фахівцем з ремонту верстатів і устаткування. Досвід роботи абсолютно необхідний і невелике знання польської мови теж. Проживання, як правило, надається роботодавцем і дається зручне місце проживання. Місце роботи та оформлення буде офіційне.

Робота на судноремонтному заводі у Гданську

Один з найбільш затребуваних варіантів – це робота в місті Гданськ на судноремонтному заводі. Зарплата буває різною, але варіюється в межах 1000-1600 доларів / євро (приблизно). Житло надається роботодавцем в більшості випадків, харчування – купується самостійно. Додаткову інформацію краще буде дізнаватися безпосередньо у того, хто дає вам роботу (як правило, надається телефон).

Ким доведеться працювати там? Як правило, варіанти такі:

  • Малярі;
  • Зачисники швів;
  • Пескоструйщики;
  • Зварювальники.

Робочий день для будь-якої з цих робіт, як правило, буде з понеділка по суботу в день по 10-12 годин. А в неділю вихідний. Початковий контракт укладається на півроку. Працевлаштування пропонується офіційне і соціальний пакет додається. Також варто звернути увагу на працевлаштування на Фінській судноремонтному заводі, який надає вакансії для жителів України.

Загальний висновок по роботі в Гданьску

Робота в Гданську, будь це робота в Польщі на заводі (наприклад, робота в Польщі з відкритою візою) або робота на судноремонтному заводі Гданська, або ж будь-яка інша досить важлива діяльність, хорошого майстра завжди знайде. І цим майстром можете стати і ви. Вдалий пошук роботи і свого місця в житті ніколи не змусить чекати вмілого людини!

Ви можете знайти роботу в Гданську