Робота у Кракові

Робота в Кракові: вакансії

rabota-v-krakoveРобота в Кракові – це хороша можливість отримати офіційне постійне працевлаштування з оплатою в кілька разів вище, ніж в Україні на аналогічній посаді. Крім того, в Польщі існують деякі професії, які користуються попитом у Європі, але не користуються популярністю у нас, або зовсім не існують.

Використовуючи наш сайт, ви зможете знайти відповідну вакансію, причому працевлаштування можливо навіть без знання мови. Ми постійно співпрацюємо з європейськими компаніями, тому знаємо роботодавців, готових надати робоче місце без досвіду роботи.

Робота в Кракові для українців

Польща близька нам по культурі і мові, а її близьке розташування до нас (спільний кордон) дозволяє без проблем їздити туди на постійній або тимчасовій основі з мінімальними витратами на проїзд.

Робота в Кракові для жінок передбачає певні види робіт з не дуже великим фізичним навантаженням. Ось приклади того, ким може працювати жінка в Польщі:

 • У покоївки зазвичай беруть жінок у віці до 50 років, з проживанням та харчуванням.
 • Робота на фабриці з виробництва шоколадних виробів передбачає проживання в гуртожитку по 3-5 чоловік.
 • Швачки потрібні на фабрики одягу і інших речей, причому пропозиції різняться за категоріями і майстерності швачки, і відповідно зростає зарплата.

Робота в Кракові для чоловіків найчастіше пов’язана з фізичною силою, тому практично всі необхідні спеціальності – робочі:

 • Укладання бруківки в Кракові з щомісячною оплатою при ставці від 12 до 14 злотих на годину.
 • Різноробочі на склади і в супермаркети – також часте явище, тому що обслуговуючого великі магазини персоналу дуже не вистачає.
 • Якщо ви вмієте керувати вантажної машиною, то можна спробувати себе в роботі КАРЩИКИ зі ставкою від 10 злотих на годину з підвищенням до 14.

Оголошень по роботі в Кракові досить багато, тому навіть без спеціальних знань російськомовні можуть влаштуватися на роботу заробітною платою від 16 000 грн в місяць і вище.

Вас також може зацікавити робота в Польщі для жінок, чоловіків та сімейних пар.

Робота в Кракові для сімейних пар

Якщо ви не хочете їхати в поодинці, робота в Кракові для сімейних пар – це те, що потрібно молодій сім’ї для заробітку початкової суми, наприклад, для покупки квартири. Це прекрасний шанс отримувати зарплату в кілька разів вище, ніж на аналогічній посаді в Україні, з легальним працевлаштуванням і можливістю завжди бути зі своєю сім’єю.

Роботодавці пропонують такі види робіт, де сімейна пара може виконувати різні види діяльності, не заважаючи один одному. Ось кілька прикладів 2017 року:

 • На виробництві автомобільних деталей чоловіки можуть контролювати хід роботи верстата, а жінки упаковувати дрібні деталі.
 • На виробництві м’яких іграшок чоловіки займаються транспортуванням зібраних замовлень, які раніше упаковують жінки.
 • На складі свіжих квітів чоловіки і жінки виконують приблизно однакову роботу, сортуючи, обрізаючи і готуючи квіти до відправки по всьому світу.

Так як на даних вакансіях досить багато українців і вихідців з інших російськомовних країн, питань з адаптацією в колективі не буде.

Переваги вакансій Zagranrabota.com.ua

На нашому сайті розміщені вакансії в Кракові тільки від перевірених роботодавців, з якими ми співпрацюємо вже тривалий час. Ми надаємо претендентам повну інформацію з усіх актуальних пропозицій. При виборі певного пропозиції ми допоможемо в складанні резюме та договором з роботодавцем з подальшою підготовкою повного пакета документів.
Ми допомагаємо:

 • визначити ваш рівень кваліфікації і відповідну оплату праці,
 • підібрати вакансію серед нашої великої бази роботодавців,
 • зібрати повний пакет документів для отримання польської візи D.

Звертайтеся до нас, і консультанти Zagranrabota допоможуть вам в пошуку найкращого варіанту по вашій спеціальності або підбору оптимального варіанту навіть без досвіду роботи.

Ви можете знайти роботу в Кракові