Робота у Познані

Робота в Познані

Познань – п’яте за величиною місто Польщі. Тут функціонує велика кількість різних підприємств, які раді бачити в своєму штаті іноземних громадян. Робота в Познані можлива за робочою візою (національною) з наявністю запрошення від роботодавця для чоловіків, жінок і сімейних пар. Оплата праці здійснюється на погодинній основі в розрахунку з кількості робочих годин за місяць. Більшість організацій пропонує зміну тривалістю від 8 до 12 годин. Робочий тиждень може тривати 5 або 6 днів. За роботу в нічний час, годинни понад норму, а також у вихідні та святкові дні заробітна ставка як правило вище.

rabota-poznanСередня заробітна плата по місту для мігрантів становить 500-700 євро. Пропоновані вакансії в Познані для іноземців передбачають офіційне працевлаштування на контрактній основі терміном на півроку або рік (для власників візи виданої на підставі запрошення від воєводи). Є можливість продовжити працевлаштування без звільнення і виїзду з країни, оформивши карту побиту або посвідку на проживання. Вакансії для мігрантів діляться на дві категорії:

  • для робітників зі знанням польської мови;
  • для робітників без володіння польською мовою.

При прийомі на роботу вітається наявність документів про освіту або підвищення кваліфікації, досвід роботи на аналогічній посаді. Для співробітників, які володіють польською, пропонують більш вигідні умови праці з підвищеною оплатою. Найчастіше працевлаштуванням мігрантів займаються спеціальні агентства, але доступні і деякі вакансії від прямих роботодавців. Робочі кадри потрібні на різні спеціальності з досвідом і без нього.

Популярні вакансии в місті Познань

Виходячи з вимог наймачів на популярні вакансії в Познані потрібні співробітники у віці від 20 до 55 років. Згідно з європейським законодавством прийом на роботу ведеться тільки офіційно з оформленням медичного страхування. У 2017 році робота в Познані для жінок пропонується на фермерських угіддях, заводах, у сільському господарстві, а також торгівлі, обслуговуючій сфері, легкої промисловості. Мігранти-чоловіки потрібні на будівельні об’єкти, а ще як водіїв, різноробочих. Робота в Познані для сімейних пар пропонується на складах, в супермаркетах, приватних будинках, фермах, фабриках і заводах.

Вас також може зацікавити робота в Польщі для жінок, чоловіків та сімейних пар.

Останнім часом потрібні кадри з професійною підготовкою та практичним досвідом на інтелектуальну роботу. Але все ж найбільш популярні такі робочі місця:

  • персонал в торгові точки і супермаркети;
  • різноробочі / вантажники на склади;
  • муляри, бетонщики, виконроби, малярі;
  • водії на рейсові маршрути;
  • технологи, зварники, столяри, токарі на заводи.

Вартість проживання в Познані

Більшість наймачів надають допомогу в пошуку і зніманні житла для своїх співробітників. Для проживання знімають квартири, хостели, інші апартаменти з комфортними умовами. Також деякі роботодавці пропонують житло безкоштовно. За бажанням можна зняти квартиру або кімнату самостійно.

Вартість оренди в середньому становить 200-1000 злотих на місяць. З власником житла укладається договір, тому при собі необхідно мати паспорт. Як правило пропонується робота в Познані для українців з можливістю продовження терміну перебування в країні по карту побиту. Середньої заробітної плати цілком достатньо для оплати житла, покупки продуктів харчування, а також для відправки додому.

Ви можете знайти роботу в Польщі Познань