Робота у Варшаві

На будівництво телекомунікації в Варшаві

21.02.2022
4000 зл/міс
Потрібні будівельники на будівництво телекомунікації в Польщі в місті Варшава УМОВИ: Офіційне працевлаштування, хороша оплачувана робота. Компанія: Wavenet займається будівництвом…

Робота в Варшаві: вакансії

robota-v-varshaviРобота в Варшаві є відмінною можливістю заробити грошей в європейській країні, відвідати один з найкрасивіших польських міст. Будучи столицею країни, Варшава приваблює безліч людей з усього світу з різним рівнем кваліфікації, тому тут ви не тільки зможете отримати гідну оплату праці – від 9 злотих на годину, але і підвищити кваліфікацію.

Варшава – це місто, що поєднує минуле і майбутнє, що поєднує з цим всі контрасти сучасного і динамічного мегаполісу, а також театральний декор, що чергується з зеленими оазисами. Робота в Варшаві стане відмінним варіантом для жінок, чоловіків, сімейних пар і студентів.

Вас також може зацікавити робота в Польщі для жінок, чоловіків та сімейних пар.

Робота в Варшаві для українців

Велика частина робіт в столиці Польщі передбачає не інтелектуальну, а фізичну працю. Але робота в Варшаві для жінок, звичайно, простіше, ніж для чоловіків. Не важко буде знайти на нашому сайті кілька актуальних оголошень для російськомовних, так як часто знання мови не має ніякого значення.

 • Кухар. Кваліфікованих працівників кухні завжди запрошують до Варшави, так як заклади загального харчування часто відчувають нестачу співробітників цієї спеціальності.
 • Швачка. Якщо у вас є спеціальна освіта і досвід роботи в цій сфері, то можете розраховувати на роботу на фабриці одягу.
 • Покоївка. Офіційне працевлаштування в готелях, хостелах та готелях покоївки – один з найпоширеніших варіантів для жінок.

Робота в Варшаві для чоловіків має іншу спрямованість. Тут, в першу чергу, цінуються технічні фахівці, які вміють працювати в різних сферах промисловості:

 • Будівельники. Від звичайних різноробочих до бригадирів – все залежить від кваліфікації і досвіду.
 • Водії. Далекобійники, водії вантажного і навантажувального транспорту.
 • Оператори м’ясопереробного обладнання, обвальщики м’яса на м’ясокомбінат і т.д.

До речі, саме будівельна сфера в 2022 році пропонує найбільше варіантів. При цьому, оплата за роботу в 2-3 рази вище, ніж в Україні. До того ж, технології, використовувані в Польщі, вважаються передовими, тому ви отримуєте можливість підвищити рівень своєї кваліфікації, навчитися новому.

Бувають і рідкісні роботи, але пов’язані з певним ризиком, тому вони оплачуються вище, ніж стандартні професії. До таких робіт відноситься прибирання території поруч з лініями електропередач.

Робота в Варшаві для сімейних пар

Не завжди людина хоче їхати сам або з кимось із друзів – дуже часто потрібна робота в Варшаві для сімейних пар, які хочуть їздити за кордон разом, і отримувати високу зарплату на одному об’єкті. Роботодавці розуміють цю ситуацію, тому пропонують різні варіанти для сімейних пар з проживанням в окремому номері на двох.

Стандартні варіанти роботи включають:

 • від 8 до 12 годин роботи за зміну,
 • ставка близько 10 злотих на годину,
 • 5 і 6-денні робочі тижні,
 • в деяких випадках належить надбавка за робочу суботу.

На місці роботодавець надає місце для житла з кухнею та санвузлом. Це може бути хостел, готель або спеціально збудований будинок для робітників. Як правило, оплата проводиться раз на місяць на картку або готівкою розрахунком.
Роботодавці рідко самостійно займаються питаннями оформлення візи. А вона, не дивлячись на безвізовий режим для України, все-таки потрібна. Польська віза D видається на термін до року. На візу потрібен певний пакет документів, список якого є у відкритому доступі.

Але навіть наявність необхідних документів не гарантує отримання візи, а за послуги візового центру доведеться заплатити навіть в разі відмови. Тому наша команда готова допомогти вам не тільки консультацією, але і конкретною допомогою з візовим центром, перевіркою і оформленням всіх документів.

Переваги вакансій Zagranrabota

Якщо вас цікавлять найактуальніші вакансії в Варшаві, то наш сайт зможе допомогти вам у знаходженні тимчасової або постійної роботи по вашому профілю. Ми гарантуємо вам допомогу у всіх аспектах, пов’язаних з підготовкою документів, починаючи від складання резюме до контакту з роботодавцем.

Ми допомагаємо претендентам:

 • підібрати підходящу вакансію,
 • визначити оптимальний термін, на який укладається контракт,
 • вирішити питання з транспортом (знаходимо квитки на автобус, літак і т.д.),
 • гарантуємо порядність роботодавців,
 • сприяємо в оформленні польської візи D, що є дозволом на роботу.

Як тільки підходящий варіант буде знайдений, ми оформимо візу до Польщі згідно з чинними законами країни, так як ми займаємося виключно легальним працевлаштуванням. І хоча в 2022 році процес перетину кордону країн ЄС спрощений, для офіційної роботи як і раніше потрібна робоча віза, яку потрібно отримувати згідно з установленим порядком. Наші менеджери знають, як швидко і правильно пройти всі етапи отримання візи, тому сміливо звертайтеся до нас за консультацією та отримуйте високооплачувану роботу в столиці Польщі навіть без знання мови.

Ви можете знайти роботу в Варшаві