Робота у Вроцлаві

Працівники в Макдональдс

06.12.2021
Потрібні працівники в Макдональдс в Польщу Місто - Влоцлавек Відкрито набір чоловіків, дівчат і сімейних пар, в ресторани швидкого харчування…

Працівник на виробництво морозива та дес...

05.12.2021
Потрібні працівники на виробництво морозива та десертів «Zielona Budka» в Польщу, Namysłów (60 км від Вроцлава) УМОВИ: від 20 000…

Упаковка льодяників Halls на фабрику «Mo...

05.12.2021
2600 зл/мес
Потрібні Пакувальники на упаковку льодяників Halls на фабрику «Mondelēz» в Польщу, Skarbimierz (60 км від Вроцлава) УМОВИ: гарантовано ставка -…

Робота у Вроцлаві: вакансії

Робота у Вроцлаві – це можливість жити і отримувати гідну заробітну плату в одному з найстаріших міст Польщі. Вроцлав є четвертим за величиною містом країни, через нього протікає річка Одри і її 4 припливу.

Влаштувавшись тут на роботу, ви отримаєте можливість жити в цьому місті, а у вихідні дні прогулюватися по звивистих вуличках, заглядаючи в затишні кафе. У 2017 році тут пройдуть Всесвітні ігри, які збільшать приплив туристів, що збільшить кількість вільних вакансій в сфері обслуговування.

Вас також може зацікавити робота в Польщі для студентів, без знання мови та без досвіду роботи.

 

Робота у Вроцлаві для українців

Місто з населенням понад 600 000 чоловік може запропонувати безліч варіантів самореалізації. Якщо вам потрібна легальна робота у Вроцлаві для жінок, ми готові допомогти з пошуком підходящих вакансій з хорошим рівнем зарплати.

  • Багатьом пральним потрібні жінки для роботи із завантаження, розвантаження білизни і його прасуванням. Роботодавці надають житло і різний варіант харчування – від одних сніданків до повного пансіону.
  • Робота на продукції не залежить від сезону, тому ця вакансія відкрита цілий рік.
  • Ресторани, кафе і пансіонати – це основна частина розваг міста, і в них потрібні дівчата для допомоги на кухні (різка овочів, фруктів, мийка посуду і т.д.).
  • Викладення товару в магазині – нескладна робота, так як переміщення товару по магазинах здійснюється на тачках і навантажувальних машинах.

Середній рівень зарплат – близько 9-12 злотих за годину з можливістю брати додаткові години з доплатою за переробку. Також деякі роботодавці пропонують 100% надбавку при роботі у вихідні дні.

Робота у Вроцлаві для чоловіків пов’язана з тими сферами, де потрібна сила, тому знадобиться бути в хорошій фізичній формі. Переважно, оголошення пропонують роботу будівельникам різних категорій – від різноробочих без досвіду роботи і без знання мови, до бригадирів з досвідом роботи від декількох років і, бажано, мінімальним знанням польської.

Робота у Вроцлаві для сімейних пар

Третій варіант поїздки в Польщу – це офіційна робота у Вроцлаві для сімейних пар на різних типах виробництва або складах. Наприклад, в сезон актуальні пропозиції по роботі в теплицях (без алергії на бджіл з боку здобувача), а в літній час – збірку і обрізку квітів разом з упаковкою для відправки по всьому світу.

Як правило, сімейним парам з проживанням надають 2-місні номери з індивідуальним санвузлом та кухнею. У деяких випадках, зручності можуть бути розраховані на 2-3 номера з такими самими сімейними парами.

Деякі види робіт можуть виконати тільки чоловіки, а деякі – універсальні. Так як бажаючих на подібні місця досить багато, адаптація для російськомовних відбувається швидко і без проблем. Не раз бували випадки, коли за весь час роботи українцям не доводилося жодного разу стикатися з необхідністю заговорити по-польськи на роботі.

Переваги вакансій Zagranrabota.com.ua

rabota-vo-vroclaveДля тих, хто шукає найактуальніші вакансії у Вроцлаві, ми підготували список затребуваних спеціальностей від перевірених роботодавців. Багаторічний досвід нашої компанії в сфері працевлаштування за кордоном гарантує всім клієнтам чесність з боку роботодавця і своєчасні виплати.

Надаємо наступні послуги:

  • оцінюємо рівень кваліфікації,
  • згідно з ним підбираємо вакансію з гідною оплатою праці,
  • допомагаємо зібрати пакет документів,
  • сприяємо в отриманні польської візи D.

Ми допомагаємо в оформленні документів для працевлаштування на постійній основі з короткою або довготерміновою візою. Наші менеджери – це досвідчені консультанти, які не тільки дадуть відповідь на ваші питання, а й допоможуть знайти оптимальний вид роботи згідно вашої кваліфікації.