Робота в Голландії

Робота в Голландії в пекарні

21.09.2021
1500 EUR
Потрібні працівники в перкарню в Голландію УМОВИ: Ставка: 7 євро / год. Житло - 73,50 євро / тиждень. Аванси дають.…

Вакансія в Голландії на будівництві

21.09.2021
1800 EUR
Потрібні працівники на будівництво в Голландію УМОВИ: Ставка: 8-10 євро в годину. Також передбачена договірна оплата. Графік роботи: 10 годин…

Упаковка риби в Голландію

14.09.2021
1500 EUR
Потрібні працівники на упаковку риби в Голландію УМОВИ: Ставка 12 євро Робочих годин на місяць 200-220 Співробітники починають дванадцятигодинну зміну…

Робота в теплицях на сортуванні тюльпані...

12.09.2021
1500 EUR
Требуются работники в теплици на сортировку тюльпанов в Голландию УМОВИ: Сортування цибулин тюльпанів, упаковка. Графік: мінімум по 8 годин, без…

Потрібні будівельники обробники на трива...

11.09.2021
Потрібні будівельники обробники на тривалий термін в Голландію УМОВИ: робота 10-12 годин в день оплата раз в тиждень 16 євро…

Сортування тюльпанів Голландія

05.09.2021
1100 - 1800 EUR
Потрібні працівники на сортування саджанців тюльпанів в Голландії УМОВИ: В місяць виходить від 1100 до 1800 євро. Проїзд безкоштовний. Житло…

Вакансія в Голландії на сортуванні саджа...

05.09.2021
1100-1800 EUR
Потрібні працівники на сортування саджанців квітів до Голландії УМОВИ: В місяць виходить від 1100 до 1800 євро. Проїзд безкоштовний. Житло…

Робота в Голландії на теплицях овочів

05.09.2021
1100-1800 EUR
Терміново потрібні працівники на вирощування огірків, помідорів, винограду, а також інших овочів. УМОВИ: ставка становить 6 євро на годину. робота…

Робота в Нідерландах (Голландії)

Хто ніколи не мріяв кинути все і поїхати працювати за кордон, знайти роботу в Голландії для жінок, чоловіків або студентів? Це може здатися божевільним, але це не так вже і багато. Таким чином, ви можете сказати собі, що це велика організація, вам треба знайти житло, роботу, добитися успіху в тому, щоб себе розуміли в країні, де ви не обов’язково добре говорите на мові. Але якщо замислитися, чи так це відрізняється від переїзду в інше місто в Україні? Якщо не рахувати мови – не так вже і багато. Є багато пропозицій роботи в Голландії для українців, незалежно від того, говорите ви на їх мові або ні. Крім того, великі міста, і навіть маленькі, тепер стали дуже космополітичними, ви без щонайменших проблем впишетеся, можете бути упевнені!

Робота в Голландії це відмінний вибір

Нідерланди є особливо привабливим місцем для роботи: висока заробітна плата, висока якість життя, коротший робочий день і відмінний соціальний захист. Итак, у вас є дуже вагомі причини пробувати щастя щоб продовжити кар’єру і пошукати вакансії в Голландії.

Тому, щоб почати пошуки роботи в Нідерландах (Голландії), ми зібрали найактуальніші вакансії, які можуть вас зацікавити. Ми готові проконсультувати вас і ответитть на усі питання, що стосується поточного ринку праці, мовного бар’єру, а також різного пошуку роботи в Нідерландах.

Вигідна робота в Нідерландах (Голландії)

Робота в Нідерландах (Голландії) для українців є дуже великою. У ній багато вакансій, а рівень зайнятості знижується, в порівнянні з Україною або Польщею. Багатьом голландським компаніям доводиться доводити, що вони не можуть знайти корінного голландця для заповнення вакансій, проте не панікуйте серед экспатриантов. Можливостей для роботи багато, тому знайти компанію, яка спонсоруватиме і найме вас, не складе труднощів.

Графік роботи в Нідерландах
gollandiya-rabota

Робота Нідерланди для українців з частковою зайнятістю зазвичай складає від 20 до 32 годин в тиждень, а робота з повною зайнятістю – від 38 до 40 годин в тиждень.

Батьки зазвичай працюють неповний робочий день з вихідним днем, щоб вони могли проводити більше часу зі своїми сім’ями.

Згідно із законом працедавці в Голландії зобов’язані виплачувати відпускні не менше 8% від річної валової заробітної плати. Єдиний виняток становлять співробітники, які заробляють в три рази більше встановленої законом мінімальної заробітної плати, але не мають права на цей посібник.

Нідерланди пропонують роботу і хороші відпускні умови. Якщо ви працюєте повний робочий день, ваш працедавець згідно із законом зобов’язаний надати як мінімум 20 днів оплачуваної відпустки, а більшість компаній надають як мінімум 5 додаткових днів.

Робота в Голландії для українців

Шукайте варіант роботи в Нідерландах (Голландії), щоб змінити своє життя, запрацювати грошей, поліпшити свій мовний рівень або отримати досвід для вашої кар’єри? Це можливо, а головне, простіше, ніж ви думаєте! Багато сусідніх країн, процвітаючих і динамічних, з реальними професійними можливостями, пропонують відмінні умови життя і високооплачувану роботу, для тих, хто вирішує емігрувати в Голландії. Тут ви знайдете: робота в Голландії сімейним парам, чоловікам і жінкам.

Вакансії в Голландії

У Голландії, як і у багатьох країнах, немає досить кваліфікованих кадрів. Високий рівень працівників переїжджає за кордон. Тому, у українців не повинно виникнути проблем з пошуком роботи в Нідерландах(Голландії).

Голландія є містом, яке вибирають багато українців із-за сприятливих умов праці, різноманітності вакансій і високооплачуваної роботи. В умовах процвітаючої економіки, робота в Голландії пропонує багато кар’єрних перспектив тим, хто хоче оселитися і працювати там. Тут доступніша вартість для життя, будь то екскурсії, покупки в супермаркетах або житлі. Ринок праці знаходиться на підйомі. Навіть відомі компанії, такі як Amazon, Google або Microsoft, мають філії в декількох великих містах і тому можуть запропонувати хороші можливості працевлаштування для іноземців відповідної кваліфікації. Також робота в Голландії передбачає роботу на заводі і фабриках.

Робота в Голландії по безвізу

Якщо ви працюєте повний робочий день в Голландії, тобто 40 годин в тиждень, ви маєте право на, як мінімум, 20-денна щорічна відпустка. Крім того, є святкові дні, але це залежить від компанії. Робочі дні зазвичай складають 8 годин, дуже часто з 9 ранку до 5 вечора – це для офісної роботи. Голландці дуже цінують спорт і після роботи часто ходять на хокейне поле або в спортзал. У свою чергу, вони беруть коротшу обідню перерву опівдні: зазвичай перерва складає 30 хвилин, і усі йдуть гуляти зі своїм “broodje kaas”(бутерброд з сиром).

Набагато веселіша і майже священна голландська робоча звичка – це “vrijdagborrel”, що можна перевести як “п’ятничний напій” і який полягає в тому, щоб випити з колегами, коли ви йдете з офісу. Розмежування між роботою і приватним життям в Нідерландах розмежовані, і говорити про роботу під час розмов недоречно. Якщо ви шукайте роботу в Голландії по безвизу або з робочою візою – Zagranrabota запропонує вам кращі варіанти.

Робота в Голландії – вигідна пропозиція!

rabota-gollandiya-niderlandyУсі вакансії в Голландії є вигідним варіантом як для працедавцеві, так і для працівників. Zagranrabota пропонує:

  • свіжі і актуальні вакансії
  • багато різних вакансії
  • великий вибір працедавців
  • підтримка в питаннях працевлаштування

Вам тільки залишилося ознайомитися з оголошеннями і умовами роботи в Голландії, в іншому ми з радістю вам допоможемо. Виберіть найбільш відповідні вакансії, наприклад робота Голландія СТО, і напишіть нам для уточнення інформації, ми з радістю проінформуємо вас про усі нюанси. Дзвоніть ☎ +38(067) 98-55-766

Також вас може зацікавити робота в Голландії пакувальники.