Юридичні послуги

Юридична допомога в Польщі: що включає в себе і на що поширюється

Zagranrabota пропонує адвокатські послуги українською, а також російською мовами в судах і в судових розглядах в Польщі.

Наша компанія може надати юридичні послуги (Польща) громадянам України і може провести консультацію польського юриста без посередників або перекладачів на російську мову.

Ми пропонуємо юридичні послуги як щодо підприємницької діяльності, так і щодо приватних проблем.

Не знаєте, як відкрити бізнес і як юридично правильно його зареєструвати? Ми пропонуємо вам можливість використовувати абсолютно всі переваги ведення бізнесу в економічно стійкій державі, Польщі.

 

Чим хороша Польща для бізнесу?

По-перше, Польща є економічним лідером в країнах ЄС. Це країна з відмінною двосторонньої торгівлею і сильним зростанням ВВП. Ключем до успішного бізнесу також є добре розвинена інфраструктура в країні і найкращий рівень оподаткування.

 

Які плюси ведення бізнесу в Польщі?

По-перше, ви можете розширити можливості своєї компанії, якщо вже володієте таким, і матимете допуск до безмитної торгівлі з державами ЄС. Якщо ви ведете бізнес в Польщі, ви також отримаєте постійний вид на проживання.

 

Юридичні послуги Польща від Zagranrabota

Ви можете відкрити компанію з обмеженою відповідальністю в Польщі самостійно, але для вас знадобиться більше часу для вивчення всіх правових аспектів. Мова прецедентного права досить заплутана, і навіть недолік знань в юридичній термінології може стати перешкодою.

В цілому, оформлення і реєстрації бізнесу в Польщі довга і складна процедура. Для ділової людини, яка хоче уникнути труднощів і не витрачати час на юридичні дрібниці даремно, ми пропонуємо команду кваліфікованих юристів, які знайомі з алгоритмом і мають великий досвід роботи в даній сфері.

Zagranrabota допоможе організувати, зареєструвати і забезпечити правову підтримку стартапу в Польщі. Ми швидко і легко надамо послуги польського юриста, який може вільно спілкуватися російською та українською мовами.

Ціни на реєстрацію польської компанії стартують від 750 євро. Окремим пунктом йде платний нотаріально завірений переклад документів (близько 50-80 євро).

Замовити покупку компанії коштуватиме від 1750 євро + нотаріально завірений переклад пакету документів (близько 100 євро).

Юристи Zagranrabota працюють над різнобічним рішенням проблем:

  • допомога при купівлі нерухомості або бізнесу;
  • консультації українською мовою через ліцензованого польського юриста (1 година – 150 злотих), які ви також можете отримати під час перебування в Україні;
  • консультація з адвокатом в Польщі;
  • консультації українців, перебуваючих в Польщі з досвідченим юристом;
  • вступ в спадок;
  • допомога в будь-яких угодах (продаж, лізинг, оренда) з польської нерухомісті будь-якого виду (житлова, комерційна).

Навіть якщо ви тільки представляєте інтереси в судовому процесі, або якщо ви вирішуєте формальні проблеми, ви можете взяти участь в слуханнях.

 

Чому варто вибрати компанію Zagranrabota?

  1. Фахівці Zagranrabota пропонують вам величезний спектр польських юридичних послуг для підтримки вас і вашого польського бізнесу.
  2. Zagranrabota цінує ваш час, тому ви можете розраховувати на швидку і ефективну допомогу в будівництві ділових відносин між компаніями в Україні та Польщі.
  3. Послуги, що надаються в Польщі, можуть бути оплачені в Україні.
  4. Мінімальні ціни на відкриття та реєстрацію польської компанії.

Зателефонуйте або напишіть нам для отримання більш докладної інформації про польські юридичні послуги від Zagranrabota.

Нет записей.